O MNIE

ADS_5633                             Kilka słów o mnie                     

Zdobyłam tytuł magistra fizjoterapii na Wydziale Medycznym Uniwersytetu Rzeszowskiego, który uprawnia mnie do świadczenia usług w zakresie fizykoterapii, rehabilitacji i masażu.

 Jestem osobą odpowiedzialną i komunikatywną, co pozwala mi łatwo nawiązywać kontakty z ludźmi. Cierpliwość, konsekwencja, kultura osobista, a także chęć niesienia pomocy i ulżenia w cierpieniu innym – to cechy, które charakteryzują moją osobę, a które w mojej ocenie są niezbędne do pracy na stanowisku fizjoterapeuty. Dysponuję dużą wiedzą medyczno-anatomiczną oraz praktycznym doświadczeniem, które zdobyłam podczas nauki na Wydziale Medycznym Uniwersytetu Rzeszowskiego o Kierunku: Fizjoterapia, jak również podczas pracy w gabinecie rehabilitacyjnym ?Medea? w Dąbrówkach w ośrodku odchudzająco-wypoczynkowym Villa Carpatia w Żołyni oraz Wojewódzkim Zespole Specjalistycznym w Rzeszowie. Posiadane przeze mnie umiejętności i kwalifikacje to przede wszystkim: umiejętność wykonywania zabiegów fizykoterapeutycznych, doboru technik masażu do schorzenia i stanu pacjenta, a także wykonywanie ćwiczeń leczniczych z zastosowaniem metod terapeutycznych.

Swoją wiedzę merytoryczną i praktyczne umiejętności pogłębiałam poprzez udział w licznych kursach, m.in.: Kurs Masażu Bańką Chińską, Masaż Gorącymi Kamieniami, Kurs Tapingu w rehabilitacji i sporcie, Kurs podstawowy koncepcji PNF, kurs anatomii palpacyjnej.

Praca jest dla mnie wielką pasją, traktuję ją bardzo poważnie oraz angażuję się w przypadek każdego mojego Pacjenta. W wolnych chwilach staram się żyć aktywnie: jeżdżę na rowerze oraz uprawiam nordic walking. Interesuję się również muzyką, która tak, jak fizjoterapia daje mi wiele pozytywnej energii.